Система зберігання енергії MUST НВР18-3024 125Ah LiFePО4 MPPT
Система зберігання енергії MUST - ідеальне рішення для домашнього резервного живлення. Удосконалена літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея та інтегрована інверторна система, особливо в поєднанні з сонячними панелями, утворюють єдиний блок, який забезпечує автономне живлення для заміських будинків, квартир, офісів та магазинів, де потрібне просте та надійне рішення.
Серія HBP1800 від MUST доступна у версіях потужністю 1 кВт, 2 кВт і 3 кВт і може живити багато різних типів обладнання. Система розроблена у вигляді невеликої оригінальної шафи з літієвою батареєю ємністю 3000 Вт-год і вбудованою системою захисту батареї для живлення навантажень в житлових, шкільних, комерційних і громадських будівлях.
- Система все-в-одном для вашей энергобезопасности типа включил-и-забыл: автоматические зарядки, переход на резервное питание со встроенной АКБ и обратно на сеть
- Возможность простого подключения солнечных панелей
- Встроенный МРРТ контроллер для лучшей работы с солнцем
- Встроенный литий-железо-фосфатный (LiFePО4) аккумулятор 3000 Вт*ч (25,4В 125 Ач) обеспечит от 6000 циклов заряда/разряда
- Удобный для передвижения форм-фактор с ручкой и колесами
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 125 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 477 мм |
| Высота | 697 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вес | 35 кг |
- Цена: 41 990 ₴





