Інвертори серії MAX чудово підходять для горбистої місцевості, а також для великих та складних дахів завдяки наявності шести MPP трекерів. Вбудована система моніторингу з підтримкою передачі даних через GPRS забезпечує зручне відстеження роботи станції незалежно від її розташування.
Це пристрій є універсальним рішенням, яке об'єднує функції мережевого інвертора з інтегрованим сонячним МРРТ-контролером та підтримкою можливості підключення для онлайн-моніторингу. Завдяки вбудованому РК-дисплею користувач може відстежувати всі основні параметри та характеристики під час роботи пристрою, а також зручно налаштовувати його функціонал, зокрема регулювати вихідне напругу. Як мережевий інвертор, прилад забезпечує виробництво електроенергії для живлення споживачів, а надлишки спрямовуються до мережі за "зеленим" тарифом, використовуючи енергію від сонячних панелей.
Ключевые особенности
Высокая выработка
-
Номинальная мощность до 80кВт
- Максимальная эффективность 99%
- 6 MPPT, подходит для холмистой местности и большой крыши
Умный
- 24/7 мониторинг
- Умная диагностика стрингов
Безопасный и надежный
-
Защита от перенапряжения для DC и AC
- Класс II Дополнительная функция Anti-PID и AFCI Класс защиты IP65
Простое обслуживание
-
Интеллектуальный мониторинг 12-и стрингов
-
Умное локальное и дистанционное обслуживание, что
экономит время и стоимость обслуживания
Характеристики:
| Модель | Growatt MAX 80KTL3 LV |
| Номинальная мощность | 80000Вт |
| Максимальная мощность | 88800ВА |
| Макс. мощность фотомодулей | 104000Вт |
| Макс. напряжение постоянного тока | 1100В |
| Мин. напряжение для включения инвертора | 250В |
| Диапазон постоянного напряжения | 200-1000В |
| К-во МРРТ трекеров / К-во входов | 6/2 |
| Макс. ток на МРРТ | 25A |
| Диапазон переменного напряжение на выходе | 230В /400В; 320-478В |
| Частота переменного тока на выходе | 50Гц/60Гц ± 5Гц |
| Макс. переменный ток на выходе | 128.8A |
| Макс. КПД | 99% |
| Тип инвертора | Бестрансформаторний |
| Способ охлаждения | Умное охлаждение |
| Класс защиты | IP65 |
| Интерфейс: RS232/RS485/Ethernet/RF/Wi-Fi | есть / есть /опц / опц / опц |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Growatt |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 80000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 88800 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| КПД, не менее | 99 % |
| Степень защиты IP | 65 |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 860 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 82 кг |
- Цена: 97 240 ₴



